Programátor .NET – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční firma, sídlící v Brně, hledá do svého vývojového oddělení nového pracovníka na pozici:

Náplň práce:

•    Programování v jazyce SQL na platformě .NET
•    Analýza potřeb zákazníka a příp. navržení možného technického řešení
•    Podílení se na vývoji IS
•    Úzká spolupráce v rámci vývojového týmu

Požadujeme:

•    VŠ/SŠ vzdělání
•    Pozice vhodná pro absolventy, ale i seniory
•    Znalost C#, Visual Basic, SQL na platformě .NET
•    Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
•    Schopnost týmové spolupráce
•    Pečlivost, zodpovědnost
•    Zájem o obor a neustále sebevzdělávání vítáno

Nabízíme:

•    Zázemí stabilní společnosti
•    Možnost vzdělávání, zahraničních stáží
•    Práce ve vývojovém týmu
•    Pružná pracovní doba
•    5 dní dovolené navíc
•    Práce na mezinárodních projektech

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.