PROGRAMÁTOR C# (.NET) – Vhodné i pro studenty (BRNO)

Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá nového kolegu.

Pracovní náplň:

  • Podílení se na analýze, návrhu a programování výrobního informačního systému
  • Uvádění IS do provozu
  • Návrh jednotlivých modulů
  • Tvorba příslušné dokumentace
  • Možnost vedení menších projektů

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programovacím jazykem C# na platformě .NET
  • Znalost návrhu relačních databází
  • Anglický nebo německý jazyk alespoň na dobré pasivní úrovni (čtení dokumentace)
  • Chuť se zdokonalovat, zájem o obor

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (stravování, notebook, jazykové kurzy, příspěvek na životní pojištění, roční prémie atd.)
  • Možnost seberealizace, profesní a kariérní růst
  • Vhodné i pro studenty např. 5. ročníku na ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.