PROGRAMÁTOR C#, (.NET) – vhodné i pro absolventy (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Společnost zabývající se poskytováním elektronické výměny dat (EDI) hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

PROGRAMÁTOR C#, (.NET) – vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • vývoj aplikací v programovacím jazyce C#
  • účast na projektech z oblasti logistiky
  • podílení se na vzniku a rozvoji moderních podnikových aplikací
  • implementace nových funkcí (včetně návrhu technického řešení)

Požadujeme:

  • znalost C#, .NET
  • zkušenosti s MS SQL, databázovými strukturami a procesy, Entity Framework
  • znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • zapálení do IT, ochota učit se novým věcem
  • Výhodou: administrace WIN serveru, IIS; znalost logistiky

Nabízíme:

  • neformální prostředí
  • možnost řešení zajímavých úloh s nejmodernějšími technologiemi
  • prostor pro dalšího sebevzdělání, inovace a výzkum
  • volná pracovní doba
  • zajímavé platové ohodnocení
  • Další benefity: jazyková školení, stravenky, sickdays

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.