PROGRAMÁTOR C#,.NET – SENIOR

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Praha
Popis pozice

Úspěšná a stabilní softwarová společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni  na pozici:

Náplň práce:

  • vývoj cloudových aplikací za pomoci moderních technologií (Microsoft Azure, .NET Core framework, Visual Studio,…)
  • programování v jazyce C# na platformě .NET
  • práce na vývoji zcela nového produktu
  • spolupráce s pohodovým týmem vývojářů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s C#, .NET, SQL, Web API, LINQ
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
  • schopnost práce v týmu a sdílení informací
  • neustále sebevzdělávání, zájem o obor

Nabízíme:

  • participaci na velkých a zajímavých projektech
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • práci s moderními a rozvíjejícími se aplikacemi
  • odpovídající platové ohodnocení
  • spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, home office, sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kurzy cizího jazyka,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.