Produktový specialista– vhodné pro absolventy „strojaře“

Obor Marketing, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého rozrůstajícího se týmu nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Podílení se na tvorbě propagace výrobku
  • Zpracování marketingových analýz, nalezení nových možností pro daný produkt
  • Úzká spolupráce s vysokými školami
  • Monitoring trhu, účast na pravidelných poradách obchodního týmu
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU nikoliv podmínkou
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Zájem o oblast marketingu, kreativní myšlení
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, závodní stravování, teambuildingy, bonusy/prémie atd.)
  • Možný nástup: formou dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGUJTE NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.