Produktový specialista s AJ – zabezpečovací systémy

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Telekomunikace
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná společnost působící v oblasti IT hledá do Brna nového pracovníka na pozici:

Produktový specialista s AJ – zabezpečovací systémy

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za produktové portfolio společnosti
  • Komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
  • Školení obchodníků a zákazníků po technické stránce
  • Účast na konferencích, výstavách
  • Analýza trhu a konkurence
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem, technickou podporou a marketingem

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnického směru výhodou)
  • Zkušenosti s kamerovými a bezpečnostními systémy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zájem o nové technologie
  • Samostatnost, pečlivost
  • Sportovního ducha – časté firemní akce

Nabízíme:

  • Práci v moderní společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy/prémie
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sick days, náhradní volno, 13. Plat atd.)
  • Motivační platové ohodnocení
  • Teambuildingy
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Nástup: možný dle domluvy

Lokalita: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.