PRODUKTOVÝ MANAŽER ERP SYSTÉMU

Obor IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná a stabilní softwarová společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni  na pozici:

Náplň práce:

  • správa svěřeného produktu (produktové změny, zákaznické úpravy)
  • rozvoj daného portfolia – identifikace možností dalšího vývoje
  • spolupráce s ostatními odděleními (obchod, zákaznická podpora, vývoj) a komunikace se zákazníky
  • sledování aktuálních trendů na trhu a u konkurence

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti z obdobné pozice
  • velmi dobrá orientace na trhu s ERP SW a IT obecně
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti a obchodního ducha

Nabízíme:

  • zázemí prestižní a stabilní společnosti
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, home office, pružná pracovní doba, sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.