Prodejce nákladních vozidel (junior)

Obor Auto-moto, Obchod, prodej, Zemědělství, lesnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
  • Rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • Prodej nových vozů a příslušenství koncovým zákazníkům
  • Příprava nabídek
  • Práce s informačním systémem
  • Účast na odborných školeních, poradách
  • Prezentace produktů a služeb společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti prodeje
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Zájem o danou problematiku
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, C, E výhodou
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování, flexibilita, ochota cestovat v rámci kraje

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
  • Profesní vzdělávání, odborný růst
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění, apod.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.