Procesní inženýr

Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost ve Zlínském kraji hledá pracovníka na pozici:

Procesní inženýr – vhodné i pro absolventy

Pracovní náplň:

  • Zpracování a úpravy technologické dokumentace
  • Podílení se na optimalizace výrobního procesu a snižování počtu závad
  • Návrhy na změny technologických postupů
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • Min SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni
  • Orientace v technologické dokumentaci
  • Ochotu pracovat zpočátku ve 3 směnném provozu
  • Organizační schopnosti a motivaci rozvíjet se

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Odborná školení a jazykové vzdělávání
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: okres Uherské Hradiště

Nástup: dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.