PROCESNÍ INŽENÝR – zakázková výroba

Obor Procesní management, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj tým pracovníka na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR  – zakázková výroba

Pracovní náplň:
• Nastavení výrobních procesů a jejich optimalizace
• Návrh nových technologických postupů, zpracování analýz efektivity
• Kreslení přípravků v konstrukčním programu
• Vedení projektů v rámci dané zakázky
• Spolupráce s ostatními odděleními, koordinace změn do výrobního procesu
• Přímý reporting vedení společnosti, správa dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Znalost technických výkresů a nástrojů štíhlé výroby (zkušenosti s aplikací)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dojíždění, závodní stravování)

* termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.