Procesní inženýr s AJ

Obor Strojírenství
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod ve Zlínském kraji pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • řízení výrobních procesů
  • organizace pracoviště s využitím poznatků štíhlé výroby
  • nastavení nových technologických postupů a jejich optimalizace
  • stanovení a dohled nad dodržováním výkonových norem
  • spolupráce s ostatními odděleními, koordinace změn výrobních procesů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – technického zaměření
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – slovem i písmem
  • znalost čtení výkresové dokumentace, práce s AutoCad
  • orientace v oblasti štíhlé výroby, praktické zkušenosti výhodou
  • samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí společnosti se zahraniční účastí
  • zajímavé a perspektivní zaměstnání
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • až 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka „Reagovat na nabídku“. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Děkujeme.