Procesní inženýr s AJ – zavádění nových projektů (OKRES BLANSKO)

Obor Procesní management, Výroba a průmysl
Lokalita Blansko
Popis pozice

Úspěšná nadnárodní společnost se zaměřením na výrobní a strojírenský průmysl hledá do svého týmu nového pracovníka:

Procesní inženýr s AJ – zavádění nových projektů (OKRES BLANSKO)

Náplň práce:

  • Zavádění a vedení nových projektů do výroby v rámci dané zakázky
  • Nastavení výrobních procesů a optimalizace stávajících
  • Spolupráce s ostatními odděleními, koordinace změn do výrobního procesu
  • Zpracování a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň rok (např. jako technolog)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, aktivní přístup, ochota vzdělávat se
  • Časově flexibilní – při zaučování (kolečko po výrobě)

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy ve společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávání

Nástup: dle domluvy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka “REAGOVAT NA NABÍDKU“. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.