PROCESNÍ INŽENÝR s AJ nebo NJ pro JM kraj (RS)

Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

– nastavení výrobních procesů a jejich optimalizace v souladu s požadavky kvality, BOZP, PO a ochrany životního prostředí
– návrh nových technologických postupů, jejich zavádění do výroby, zpracování analýz efektivity
– spolupráce s ostatními odděleními, koordinace změn výrobních procesů

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání – technického zaměření
– praxi v oblasti procesů cca 1 rok
– schopnost komunikovat slovem i písmem v AJ nebo v NJ
– znalost čtení výkresové dokumentace
– odolnost vůči stresu, samostatnost, schopnost týmové práce
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– zázemí společnosti se zahraniční účastí
– zajímavé a perspektivní zaměstnání
– velmi dobré finanční ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo:775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.