Procesní inženýr s AJ nebo NJ oblast automotive

Obor Strojírenství
Lokalita kraj Vysočina
Popis pozice

Společnost s nadnárodní působností a specializací na výrobní oblast pro automotive nabízí místo pro nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň:
• Zavádění nových projektů ve výrobě
• Optimalizace stávající sériové výroby
• Spolupráce na výrobě forem, v oblasti konstrukce a vzorkování
• Komunikace s dodavateli, projektovými inženýry a oddělením konstrukce

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
• Orientace v oblasti plastů vítána
• Znalost angličtiny nebo němčiny – komunikativní úroveň
• Uživatelská znalost práce na PC se sadou MS Office
• Schopnost kooperace, pečlivost a ochotu zdokonalovat se

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Profesní i osobnostní růst
• Dovolená nad rámec zákoníku práce
• Vzdělávání – jazykové i profesní
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: cca 35 km od Brna
Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.