PROCESNÍ INŽENÝR S AJ – AUTOMOTIVE

Obor Strojírenství
Lokalita Pardubický kraj
Popis pozice

Mezinárodní firma, sídlící v Pardubickém kraji, hledá pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

–    optimalizace a podpora výrobních procesů
–    řízení výrobních projektů
–    vypracovávání reportů, vývojových diagramů a grafů
–    dohled nad náklady a termíny projektů
–    úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy
–    kooperace s dalšími specialisty
–    správa produktových dat v systému

Požadujeme:

–    VŠ vzdělání technického typu
–    praxe na obdobné pozici v automotive
–    velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
–    znalost ISO 9001 a TS 16949 standardů
–    řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

–    velice zajímavé finanční ohodnocení
–    příležitost podílet se na zajímavých projektech mezinárodní společnosti
–    přátelské pracovní prostředí
–    firemní vzdělávání
–    balíček benefitů
–    možnost osobního a profesního růstu
–    perspektivu dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.