PROCESNÍ INŽENÝR – KONSTRUKTÉR (AUTOMOTIVE) RS

Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR – KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
– spolupráce na klíčových projektech a samostatné vedení jednotlivých projektů
– návrhy standardů v procesech lisování plastů
– zodpovědnost za výrobní proces, příp. nalezení řešení při výskytu chyb
– tvorba výrobní dokumentace, reportů

Požadavky:
– VŠ vzdělání technického směru
– aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
– znalost nějakého konstrukčního programu
– pokročilá znalost nástrojů PPAP, SPC, FMEA, VDA5
– znalost čtení výkresové dokumentace
– uživatelská práce na PC
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
– zázemí společnosti se zahraniční účastí
– zajímavé a perspektivní zaměstnání
– velmi dobré finanční ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– místo výkonu: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 75 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura