Procesně projektový manažer – strojírenství (Olomouc)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Olomouc
Popis pozice

Zavedená strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Olomouci pracovníka na pozici:

PROCESNĚ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň:

  • optimalizace a podpora výrobních procesů
  • řízení výrobních projektů a projektů zaměřených na zlepšování procesů
  • inovace procesů výroby, návrh inovačních řešení a jejich realizace (včetně dokumentace)
  • koordinace zaváděných opatření s ostatními odděleními firmy
  • vytváření prezentací a jejich představení kolegům ze zahraničních poboček
  • spolupráce s vedením výroby
  • příležitostné cestování v rámci Evropy (mateřská společnost, návštěvy zákazníků)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenské výrobě nebo automotive
  • znalost projektového managementu a strojírenských procesů
  • systematický přístup, aktivní osobnost, samostatnost a pečlivost
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY nebo NĚMČINY – jednání se zahraničními kolegy
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat v rámci Evropy (příležitostné cestování)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce na zajímavých projektech
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc)
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.