Pracovník/ce výstupní kontroly (Brno)

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní společnost hledá pro svůj závod v Brně pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK/CE VÝSTUPNÍ KONTROLY

Pracovní náplň:

  • kontrolní práce – 100% vizuální kontrola vyrobených dílů
  • práce na 2 směny
  • práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme:

  • chuť učit se novým věcem
  • pečlivost a dobrý zrak
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Nabízíme:

  • zaměstnání u zavedené společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • smlouvu na dobu určitou na 1 rok
  • firemní zaškolení

  • nástup možný IHNED
  • místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.