Pracovník zákaznické podpory s maďarštinou (Brno)

Obor Administrativa, Customer service
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní společnost hledá pro svůj tým v Brně pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Pracovní náplň:

  • poskytování zákaznické podpory uživatelům v maďarském jazyku
  • komunikace se zákazníky (telefonicky, emailem) – řešení jejich dotazů a požadavků
  • komunikace s ostatními odděleními firmy
  • práce v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
  • možnost práce na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (např. 50%)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • plynulou MAĎARŠTINU slovem i písmem
  • orientaci na zákazníka, příjemné komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • důkladné zaškolení v nabízených produktech
  • místo pracoviště: BRNO (dobrá dostupnost městskou dopravou)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.