Pracovník podpory uživatelů a administrátor IS (Praha 5)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Praha 5
Popis pozice

Úspěšná obchodní společnost hledá do svého týmu v Praze 5 pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK PODPORY UŽIVATELŮ A ADMINISTRÁTOR IS

Náplň práce:

  • podpora uživatelů systému (zhruba 70% činnosti) – na pobočce společnosti nebo formou vzdálené správy
  • administrace a implementace IS (zhruba 30% činnosti)
  • školení uživatelů a zajišťování stability informačního systému
  • analýza, vývoj a implementace nových projektů
  • reporty, statistiky
  • vhodné i pro ABSOLVENTY se zaměřením na administraci a podporu ERP systému

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou)
  • přístup orientovaný na podporu uživatelů IS
  • znalost správy databází, zkušenosti s analýzou dat
  • samostatný způsob práce a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • adekvátní platové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo výkonu práce: Praha 5

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.