Pracovník CNC obrábění – moderní provoz – Brno (i pro ABSOLVENTY)

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK CNC OBRÁBĚNÍ

Pracovní náplň:

  • obsluha CNC strojů v sériové výrobě
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • kontrolní měření dílců
  • práce na 3 směny
  • práce vhodná i pro ABSOLVENTY (možnost zaškolení)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektrotechnika, … apod.)
  • praxe s obsluhou CNC strojů – výhodou (nikoliv podmínkou)
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • chuť pracovat v sériové výrobě
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti s nízkou fluktuací
  • moderní pracovní prostředí – čistý výrobní provoz s KLIMATIZACÍ
  • odpovídající mzdové ohodnocení + měsíční prémie
  • nadstandardní příplatky (příplatek za práci v noci 15%, další nadstandardní příplatky)
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • firemní akce a večírky
  • rekondiční volno 3-5 dnů za rok – v závislosti na délce odpracované doby u společnosti
  • dny volna navíc nad zákoník práce (stěhování, svatba, pohřeb, přítomnost u porodu apod.)
  • možnost výběru mezi proplacením nebo vybráním přesčasových hodin
  • dárkové poukázky při příležitosti svatby, narození dítěte, setrvání ve firmě po určitou dobu
  • každý rok nová sada pracovních oděvů vč. týdenního servisu praní
  • ochranné dioptrické brýle pro pracovníky výroby
  • firemní jazykové kurzy (němčina, angličtina, francouzština)
  • a v neposlední řadě příjemný pracovní kolektiv

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.