PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ (chemie) Praha-západ

Obor Administrativa, Chemie, Obchod, prodej
Lokalita Praha západ
Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní společnost v okrese Praha – západ hledá pro rozšíření týmu pracovníka na pozici:

PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ (chemie)

– ŠANCE i PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY –

Pracovní náplň:
• podpora obchodního (nákup a prodej) oddělení při výběru materiálu
• administrace zakázky až do jejího splnění, fakturace
• příprava podkladů pro zákazníky
• komunikace s dodavateli
• reporting vedoucímu oddělení

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
• komunikativní znalost angličtiny
• technické myšlení, systematičnost
• spolehlivost, samostatnost a pečlivost
• dobrou znalost MS OFFICE (Excel)

Nabízíme:
• zázemí silné společnosti v oboru
• zajímavé mzdové ohodnocení
• možnost osobního a profesního růstu
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• týden dovolené navíc

Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka  REAGOVAT NA NABÍDKU případně nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.