PLC Programátor

Obor Elektrotechnika, IT – programování, vývoj
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

PLC PROGRAMÁTOR

Zahraniční společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod ve Zlínském kraji pracovníka do týmu.

Náplň práce:
• Návrh a tvorba programů
• Úprava stávajících produktů
• Spolupráce na testování prvních vzorků
• Odstraňování poruch strojního zařízení z pohledu PLC diagnostiky
• Práce s technickou dokumentací
• Úzká spolupráce s výrobou
• Tvorba související dokumentace
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT, elektrotechnika, automatizace)
• Praxe na obdobné pozici nutností
• Znalost řídících systému
• Samostatnost a ochota se zdokonalovat

Nabízíme:
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Práce na zajímavých projektech
• Vzdělávací programy, jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.