PLC programátor junior/senior – PRAHA HOSTIVAŘ

Obor Automotive, Elektrotechnika
Lokalita Praha
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá pracovníka na pozici:

PLC programátor – PRAHA HOSTIVAŘ

Náplň práce:

  • Tvorba návrhu SW pro řídicí systémy a jejich uvedení do provozu
  • Příprava a řízení technické dokumentace
  • Cenotvorba, komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Občasné cestování po ČR
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (automatizace, mechatronika – výhodou!)
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost programování PLC
  • Zájem o danou problematiku, ochota učit se
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové kurzy
  • Možnost seberealizace, profesní a kariérní růst

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.