PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ (vhodné i pro absolventy)

Obor Ekonomika, finance, Strojírenství
Popis pozice

Výrobní společnost, sídlící v okrese Blansko, hledá nového pracovníka na pozici:

Náplň práce:

–              výrobní plánování na svěřeném úseku
–              údržba plánovacích dat v systému
–              podpora manažera výroby
–              častá komunikace s kolegy ze zahraničí
–              řízení kooperací
–              reporting

Požadujeme:

–              SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
–              komunikativní znalost němčiny – denní užití
–              praxe na obdobné pozici výhodu, vhodné i pro absolventy VŠ
–              uživatelská znalost MS Office
–              analytické myšlení, komunikativnost a pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

–              zázemí mezinárodní společnosti
–              příjemné pracovní prostředí
–              motivující finanční ohodnocení
–              perspektivní a různorodou práci
–              balíček zaměstnaneckých benefitů
–              firemní vzdělávání
–              možnost osobního a profesního růstu
–              perspektivu dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.