PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ – automotive (JM kraj) RS

Popis pozice

Úspěšná zahraniční firma (AUTOMOTIVE) hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ

Pracovní náplň:

– odpovědnost za plynulý průběh výrobních zakázek
– příprava dlouhodobých plánů, ale také i tzv. denní plány na základě odvolávek zákazníků
– kontrola produkce, optimalizace skladových zásob
– analýza požadavků zákazníka s ohledem na kapacity
– komunikace s odděleními napříč výrobou a s kolegy se zahraniční centrály

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
– praxi na obdobné pozici výhodou
– znalost práce s firemními systémy řízení – znalost SAP velkou výhodou
– komunikativní znalost NJ
– odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, analytické myšlení
– znalost metodiky plánování výhodou

Nabízíme:

– zázemí zahraniční společnosti úspěšně expandující v oboru
– 13. plat
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– dovolená navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.