PLÁNOVAČ VÝROBY do AUTOMOTIVE – JM kraj

Obor Automotive, Logistika, Procesní management
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční firma (AUTOMOTIVE) hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň: – odpovědnost za plynulý průběh výrobních zakázek – příprava dlouhodobých plánů, ale také i tzv. denní plány na základě odvolávek zákazníků – kontrola produkce, optimalizace skladových zásob – analýza požadavků zákazníka s ohledem na kapacity – komunikace s odděleními napříč výrobou a s kolegy se zahraniční centrály

Požadujeme: – SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru – praxi na obdobné pozici výhodou – znalost práce s firemními systémy řízení – znalost SAP velkou výhodou – komunikativní znalost NJ výhodou nikoliv nutností – odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, analytické myšlení – znalost metodiky plánování výhodou

Nabízíme: – zázemí zahraniční společnosti úspěšně expandující v oboru – 13. plat – balíček zaměstnaneckých benefitů – firemní vzdělávání – možnost osobního a profesního růstu – perspektivu dlouhodobé spolupráce – dovolená navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.