PHP DEVELOPER– možné i na částečný úvazek

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná společnost působící v oblasti vývoje informačního systému na míru hledá posilu do týmu na pozici:

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj nových funkcionalit do IS
  • Úzká spolupráce se sesterskou společností na Slovensku
  • V případě potřeby technická podpora pro zákazníka
  • Spolupráce v týmu, využití agilní metody

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost programovacího jazyku PHP
  • Znalost HTML, objektového programování
  • Vědomosti v oblasti UML diagramu
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost práce v týmu a sdílení informací
  • Neustále sebevzdělávání, zájem o obor

Nabízíme:

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Menší kanceláře, žádný open space
  • Home office po zapracování
  • Teambuildingy
  • Nejmodernější technologie

Lokalita: centrum Brna

Nástup: dle domluvy

Možná spolupráce: pro studenty, absolventy i na IČO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.