Personalista – specialista pro oblast vzdělávání a rozvoje

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Zahraniční společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod ve Zlínském kraji pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • Koordinace dlouhodobých projektů vzdělávání
  • Organizace a zajištění veškerých školení
  • Komunikace a spolupráce s managementem
  • Odborná pomoc pro zaměstnance ve všech otázkách HR
  • Evidence vzdělávání a práce s vnitřním informačním systémem
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání humanitního zaměření
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtina na úrovni B1
  • Zaměření na oblast vzdělávání a všeobecný přehled
  • Velmi dobrá znalost zákoníku práce a související legislativy
  • Akční přístup, schopnost rychle se orientovat
  • Komunikativnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost odborného i kariérního růstu
  • Propracovaný balíček zaměstnaneckých benefitů

Možnost nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka „Reagovat na nabídku“. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Děkujeme.