Personalista / personalistka – výrobní společnost (Blansko)

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní společnost hledá do svého týmu v Blansku vhodného pracovníka na pozici:

PERSONALISTA/TKA

Pracovní náplň:

  • zajišťování personální agendy zaměstnanců, včetně osobních složek, pracovních smluv, vstupních a preventivních prohlídek, školení zaměstnanců, apod.
  • aktivní vyhledávání nových zaměstnanců na administrativní a provozní pozice
  • organizace a vedení pohovorů, komunikace s uchazeči (výrobní a THP pozice)
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy, podpora vedoucích oddělení v HR problematice
  • komunikace s příslušnými úřady
  • cestování na další pobočky – občasné krátké služební cesty v rámci ČR (služebním vozem nebo linkovými spoji)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v oblasti personalistky, ideálně ve výrobní společnosti
  • přehled v pracovně právní legislativě
  • samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • ochota k občasnému cestování na pobočky, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo výkonu práce: BLANSKO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.