OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY – okraj Brna

Obor Výroba a průmysl
Lokalita okraj Brna
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost hledá pro svůj závod na okraji Brna pracovníka na pozici:

OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY

Pracovní náplň:

*údržba balicí linky
*obsluha a kontrola linky, odpovědnost za její řádný a bezchybný chod
*práce v jednosměnném provozu – jen RANNÍ směny
*vedení provozního deníku
*odpovědnost za dodržování bezpečnostních norem a standardů kvality

Požadujeme:

*technické vzdělání – vyučení nebo SOU
*technickou zdatnost
*průkaz VZV výhodou, pokud ne, zaučíme
*organizační schopnosti a samostatnost

Nabízíme:

* zázemí silné a tradiční společnosti v oboru
* zajímavé mzdové ohodnocení + nadstandardní odměny
* stravenky v hodnotě 105 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění nebo kapitálové životní pojištění
* možnost osobního a profesního růstu
* balíček dalších zaměstnaneckých benefitů

* termín nástupu: dohodou

* místo pracoviště: okraj Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.