OPERÁTOR KOVOVÝROBY pro Brno (RS) vhodné pro absolventy i pro důchodce

Popis pozice

OPERÁTOR KOVOVÝROBY  pro Brno

Popis:

Významná výrobní společnost hledá pro svůj výrobní závod na okraji Brna pracovníka na pozici:

OPERÁTOR

Pracovní náplň:

  • příjem a kontrola vstupních surovin
  • práce na 2 směny
  • pomocné práce při obrábění kovů a plechů, lepení apod..

Požadujeme:

  • vzdělání min. základní
  • praxe z výrobní firmy výhodou
  • pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • slušný přístup ze strany firmy
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce
Požadované vzdělání: Základní
Zadavatel: Personální agentura
Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice vhodná pro důchodce