OPERÁTOR CNC – vhodné i pro absolventy SŠ

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti přesného obrábění hledá posilu do týmu.

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů
  • Samostatné úpravy a korekce nástrojů
  • Čtení technických výkresů
  • Práce s měřicími přístroji, provádění kontroly
  • Dodržování zásad BOZP

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe s obsluhou CNC frézky nebo CNC soustruhu výhodou
  • Vítána znalost technologie obrábění
  • Schopnost čtení technické dokumentace nutností
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční)
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Další zaměstnanecké benefity (životní pojištění, atd.)

Místo výkonu: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.