Obchodný manažér – ICT (Bratislava)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Obchod, prodej
Lokalita Bratislava
Popis pozice

Úspešná obchodná firma z oblasti ICT hľadá pre svoju pobočku v Bratislave pracovníka na pozíciu:

OBCHODNÝ MANAŽÉR (ICT)

Popis pozície:

  • samostatné vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí v segmente ICT
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • vedenie obchodných rokovaní
  • uzatváranie obchodných zmlúv
  • tvorba a príprava ponúk
  • * prezentácia riešení zákazníkovi

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • profesionálna prax v oblasti ICT predaja
  • predajné a komunikačné zručnosti, zákaznícky orientovaná osobnosť
  • schopnosť vytvárať a udržiavať obchodné väzby
  • minimálne základná znalosť anglického jazyka
  • vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:

  • perspektívne zamestnanie
  • zázemie stabilnej renomovanej firmy
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké benefity
  • príležitosť na sebarealizáciu
  • podporu odborného rastu a zručností v oblasti predaja
  • intenzívne zaškolenie, priebežné vzdelávanie

Písomné ponuky so štruktúrovaným životopisom zasielajte elektronicky na našu emailovú adresu. Ďakujeme.

Pokiaľ Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 14 dní od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového konania daná prednosť inému uchádzačovi. Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti INVENT HR Consulting, sro dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov. Ďakujeme.