Obchodník s AJ, nebo NJ

Obor Marketing, Obchod, prodej, Reklama, PR
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Společnost působící v oblasti dodávek produktů na podporu prodeje, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající
  • Vedení obchodních jednání
  • Příprava nabídek, dojednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • Občasné cestování v rámci Česka, po zapracování i cesty do zahraničí
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí praxe z oblasti obchodu, reklamy či marketingu
  • Komunikativní znalost anglického, nebo německého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Reprezentativní vystupování, cit pro obchod a design, selský rozum

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci v rozvíjející se společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost občasné práce home office
  • Služební telefon a notebook
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné školení a vzdělávání
  • Mladý kolektiv
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.