Obchodník pro export (podpalovací sortiment)

Obor Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Menší česká obchodní společnost sídlící v Brně hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Akvizice nových projektů v zahraničí, péče o stávající klienty
  • Podpora a rozvoj nového sortimentu produktů společnosti
  • Komunikace s klíčovými odběrateli a dodavateli
  • Odpovědnost za obchodní a marketingovou strategii
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelná praxe se zahraničním obchodem
  • Zkušenosti v jednání s obchodními řetězci velkou výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny, nebo němčiny
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat do zahraničí
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování, důslednost, pečlivost, dynamičnost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Perspektivu práce ve stabilní české společnosti
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní vzdělávání
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Nástup možný IHNED

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.