OBCHODNÍK / OBCHODNICE – Brno

Obor Obchod, prodej
Popis pozice

Česká obchodně – servisní společnost zabývající se dodávkami strojů hledá do svého týmu obchodníků nového/-ou kolegu/-ini, který/-á se bude zaměřovat především na prodej náhradních dílů, filtrů, maziv a olejů.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků a péče o stávající klienty
  • jednodenní služební cesty v rozsahu 3 dnů v týdnu
  • marketingová podpora, logistika, cenotvorba, aj.
  • reporting vedení společnosti

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodního ducha, příjemné vystupování a tah na branku
  • komunikativní znalost AJ pro komunikaci se zahraničními dodavateli
  • řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat
  • uživatelská znalost MS Office, outlook

NABÍZÍME:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • profesionální zaškolení
  • služební vůz i k soukromým účelům, notebook, telefon, aj.
  • možnost seberealizace

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.