OBCHODNÍK B2B (Automotive) s AJ pro Vysočinu

Obor Automotive, Obchod, prodej, Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost na Vysočině hledá vhodného pracovníka na pozici:

OBCHODNÍK B2B (Automotive) s AJ

Pracovní náplň: – tvorba nabídek, sjednávání obchodních podmínek a smluv v souladu se specifickými podmínkami v AUTOMOTIVE – péče o stávající zákazníky a akvizice nových – monitoring trhu v regionu, reporting – reprezentace firmy

Požadujeme: – SŠ/VŠ vzdělání technického směru (hutnické, strojírenské, stavební, ekonomické) – praxi na obdobné obchodní pozici – přehled ve strojírenství, metalurgii, automotive – specifika – schopnost vést jednání v angličtině – výborné komunikační schopnosti, orientace na zákazníka – časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu – ŘP sk. B

Nabízíme: – zázemí zavedené společnosti – zajímavé mzdové ohodnocení – balíček zaměstnaneckých benefitů – možnost osobního a profesního růstu – týden dovolené navíc

  • termín nástupu: dohodou
  • místo pracoviště: Vysočina

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, mobil: 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.