Obchodní zástupce – topná tělesa (region Praha)

Obor Obchod, prodej, Stavebnictví, Strojírenství
Plat 35.000 až 55.000
Lokalita Praha
Popis pozice

Úspěšná výrobní a obchodní firma se silným postavením na trhu zaměřená na topná tělesa do interiérů hledá pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň:

  • vedení obchodních jednání, získávání nových zákazníků (B2B business)
  • péče o stávající klientelu (cca 60 až 70% prac. náplně), rozšiřování stávajících zakázek
  • udržování dlouhodobých vztahů s klienty – developeři, projektanti, architekti, montážní firmy, koupelnová studia, velkoobchody…
  • příprava a uzavírání kontraktů, cenová a smluvní jednání
  • zodpovědnost za svěřený region (Praha), cestování za zákazníky
  • práce formou HOME OFFICE (centrála firmy se nachází na Moravě – 1krát měsíčně porada na centrále)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • proaktivní osobnost orientovaná na zákazníky
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti se silným postavením na trhu
  • důkladné proškolení v produktech, administrativní a technická podpora kolegů
  • slušné mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, mobil…)
  • služební vůz Škoda Octavia i k soukromým účelům
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • časová flexibilita, práce formou HOME OFFICE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REA. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.