Obchodní zástupce s AJ nebo NJ (výrobní společnost)

Obor Obchod, prodej, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní společnost z oblasti strojírenství z Brna hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň:

  • vedení obchodních jednání, získávání nových zákazníků
  • péče o stávající klientelu, udržování dlouhodobých vztahů
  • příprava a uzavírání kontraktů se zákazníky, cenová a smluvní jednání
  • komplexní vedení obchodních případů
  • příprava nabídek a kalkulací, práce s informačním systémem
  • cestování za zákazníky v rámci ČR a zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné obchodní pozici
  • schopnost pochopit technické podklady (výkresy, postupy, normy…)
  • znalost ANGLICKÉHO nebo NĚMECKÉHO jazyka na úrovni obchodních jednání
  • proaktivní osobnost orientovanou na zákazníky
  • ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí, řidičský průkaz sk.B
  • uživatelské znalosti MS Office

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení (slušná fixní mzda)
  • flexibilní pracovní doba
  • zaměstnanecké benefity
  • důkladné zaškolení, firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.