OBCHODNÍ MANAŽER s AJ nebo NJ (rychloobrátkové zboží)

Obor Nákup, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobně obchodní společnost z oblasti rychloobrátkové zboží hledá do svého obchodního týmu pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER

Pracovní náplň:

* vedení obchodních jednání se zákazníky (především řetězce a velkoobchody v ČR a SR)

* péče o stávající klientelu, udržování dlouhodobých vztahů

* získávání nových zákazníků – velmi okrajově (většina řetězců je již navázána)

* příprava a uzavírání kontraktů se zákazníky, cenová a smluvní jednání

* kooperace s expedicí, dopravou a nákupem

* spolutvorba obchodní strategie a obchodních plánů

* občasné cestování za zákazníky (většina komunikace probíhá telefonicky nebo emailem)

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání

* praxi na obdobné obchodní pozici v oblasti rychloobrátkového zboží

* zkušenosti v jednání s obchodními řetězci – nutnou podmínkou

* velmi dobré komunikační schopnosti

* znalost ANGLIČTINY nebo NĚMČINY (pro komunikaci se zástupci řetězců)

* proaktivní osobnost s ochotou rozvíjet se

* uživatelské znalosti MS Office

* řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* zajímavé mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů (služební vůz k soukromému užití)

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.