OBCHODNÍ MANAŽER – prodej IT řešení (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER

Pracovní náplň:

  • péče o stávající klientelu, získávání nových zákazníků
  • rozvíjení obchodních vztahů
  • příprava nabídek a jejich prezentace
  • spolupráce s vývojovým oddělením a projektovými manažery
  • rozvoj obchodní strategie a její aplikace v praxi
  • sledování vývoje v oboru, analýza trhu
  • cestování v rámci svěřeného regionu (ČR) – především velká města (zhruba 2 dny v týdnu)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s prodejem IT řešení
  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci s některými klienty)
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, apod.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu, v novém moderním pracovním prostředí
  • místo kanceláře: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.