Obchodní manažer pro export (s AJ nebo NJ)

Obor Obchod, prodej, Tisk, polygrafie, Výroba a průmysl
Lokalita Brno – venkov
Popis pozice

Dobře zavedená firma z oblasti polygrafie hledá pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

  • vedení obchodních jednání, získávání nových zákazníků (B2B business)
  • péče o stávající klientelu (cca 50% prac. náplně), rozšiřování stávajících zakázek
  • udržování dlouhodobých vztahů s významnými klienty (nadnárodní společnosti)
  • příprava a uzavírání kontraktů, cenová a smluvní jednání
  • spolupodílení na tvorbě a realizaci obchodní strategie společnosti
  • zodpovědnost za svěřený zahraniční region (evropské země), cestování za zákazníky
  • obchodní jednání v němčině nebo angličtině

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • proaktivní osobnost orientovanou na zákazníky
  • znalost NĚMECKÉHO nebo ANGLICKÉHO jazyka na úrovni obchodních jednání
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B – ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu (Rakousko, Německo, Skandinávie… – dle jazykové výbavy pracovníka)

Nabízíme:

  • zázemí dobře zavedené společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení + bonusy (cca 75% základ + 25% bonusy)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (služební vůz i k soukromým účelům)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo kanceláře: Brno – venkov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.