Obchodní manažer (automatizace)

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Expandující obchodní společnost hledá nového pracovníka na pozici:

Náplň práce:

•    Akvizice nových zákazníků a péče o stávající obchodní partnery
•    Technické poradenství a školení zákazníka
•    Tvorba nabídek a jejich zpracování
•    Účast na školeních a veletrzích
•    Spoluúčast na vytváření a realizaci obchodní strategie
•    Sledování a průzkum trhu

Požadujeme:

•    SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe oblast automatizace výroby)
•    Praxe v oblasti průmyslové automatizace podmínkou
•    Alespoň mírná znalost AJ
•    Orientace na zákazníka, dobré komunikační dovednosti
•    Reprezentativní vzhled a vystupování
•    Komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost
•    Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

•    Příjemné pracovní prostředí
•    Motivující platové ohodnocení
•    Auto i pro soukromé účely
•    Home office
•    Možnost odborného rozvoje
•    Propracovaný systém benefitů
•    Dovolená 5 týdnů

Místo práce: Brno, Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.