Obchodně-technický specialista

Obor Obchod, prodej, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita ČR, SR
Popis pozice

Úspěšná obchodní společnost s působností v tuzemsku i zahraničí hledá nového kolegu do týmu.

Náplň práce:
* Analýza trhu a vyhledávání nových zákazníků
* Udržování, odborná péče a rozvoj obchodních vztahů
* Komunikace se zákazníky, návrhy technických řešení
* Zodpovědnost za zdárný průběh obchodního případu

Požadujeme:
* VŠ vzdělání technického zaměření – fyzika, materiálové inženýrství, laboratorní vybavení
* Zkušenosti na obdobné pozici výhodou – ne podmínkou
* Angličtina na pokročilé úrovni – slovem i písmem pro komunikaci s klienty
* Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
* Chuť se učit a zdokonalovat
* Ochota k častým služebním cestám

Nabízíme:
* Motivující mzdové ohodnocení
* Práci ve stabilní společnosti s příjemným zázemím
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: celá ČR a SR
Možnost nástupu: dle dohody, nebo možno ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.