OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ

Obor Obchod, prodej, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita okres Olomouc
Popis pozice

Stabilní strojírenská firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky převážně z oblasti automotive, akvizice nových
  • Komunikace s klienty, následné zpracování jejich požadavků
  • Tvorba nabídek, poradenství, odborná konzultace, spolupráce s výrobou
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici, popř. jako konstruktér nebo technolog
  • Technické znalosti, vítána znalost konstrukce strojů
  • Obchodní zkušenosti
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Anglický jazyk (schopnost dorozumět se mluvenou i psanou formou)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci na nových projektech
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Perspektivní zaměstnání s možností seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Občasné služební cesty v rámci ČR
  • Možnost dalšího vzdělávání

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.