OBCHODNĚ – TECHNICKÝ SPECIALISTA s AJ nebo NJ (zemědělské stroje) pro ČR+SR

Obor Ekologie, Obchod, prodej, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví
Lokalita Česká a Slovenská republika
Popis pozice

Prosperující zahraniční obchodní společnost v oblasti zemědělských strojů hledá pro region České a Slovenské republiky pracovníka na pozici:

OBCHODNĚ – TECHNICKÝ SPECIALISTA s AJ nebo NJ

Pracovní náplň: – péče o stávající zákazníky (zemědělská družstva a farmy) a akvizice nových ve svěřeném regionu – komunikace se zahraničními dodavateli – tvorba nabídek – technická podpora klientů – práce v režimu home office

Požadujeme: – SOU/SŠ/VŠ vzdělání zemědělského směru (agronomie, mechanik zemědělských strojů, apod) – praxi na obdobné obchodní pozici – orientaci v zemědělské technice (čerpadla, cisterny) – komunikativní znalost AJ nebo NJ – výborné komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka – časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu

Nabízíme: – zázemí expandující zahraniční společnosti – zajímavé mzdové ohodnocení – balíček zaměstnaneckých benefitů – možnost osobního a profesního růstu – služební vůz i k soukromým účelům

  • termín nástupu: dohodou
  • region: Česká a Slovenská republika

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.