Obchodně-technický specialista JUNIOR/SENIOR

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Telekomunikace
Lokalita Brno
Popis pozice

Česká obchodní elektro-technická společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • péče o stávající zákazníky a obchodní partnery
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • technické poradenství a zpracování nabídek (s podporou ostatních oddělní)
  • správa produktového portfolia
  • podílení se na školeních, prezentacích a dalších akcích na podporu prodeje

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnické, technické)
  • znalost anglického jazyka min. na středně pokročilé úrovni
  • alespoň základní orientace v počítačových sítích/firewallech/bezpečnostních systémech
  • komunikační schopnosti a obchodní dovednosti, samostatnost, ochota se vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavý plat + podíly na zisku
  • zázemí stabilní české společnosti
  • nekuřácké a moderní prostředí
  • další zaměstnanecké výhody (auto i pro soukromé účely, 13. plat, flexibilní pracovní doba,…)

V případě juniorního kandidáta možnost odborného zaučení a potenciál k profesnímu růstu!

 Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.