Obchodně technický referent – vhodné i pro absolventy

Obor Administrativa, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná obchodní společnost s působností v oboru strojírenství/elektro hledá kolegu do obchodního oddělení.

Náplň práce:

* Zpracování nabídek a poskytování technického poradenství

* Příprava technických podkladů a specifikací, administrace dokumentů

* Péče o stávající zákazníky a hledání nejlepších řešení jejich požadavků

* Odborná péče o zákazníka a komunikace napříč odděleními

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření

* Zkušenosti na obdobné pozici, nebo v konstrukci výhodou

* Angličtina slovem i písmem – pro komunikaci a orientaci v materiálech

* Samostatnost, organizační schopnosti a spolehlivost

* Chuť učit se a zdokonalovat

Nabízíme:

* Dobrá příležitost pro nastartování své kariéry

* Práci ve stabilní společnosti s příjemným zázemím

* Profesního růstu a dalšího vzdělávání

* Perspektivu dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: Brno

Možnost nástupu: dle dohody, nebo možno ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.