NÁVRHÁŘ DPS – BRNO

Obor Elektrotechnika
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou elektrotechniky hledá nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Návrh desek plošných spojů, osazování a pájení součástek
  • Dohled nad měřicími přístroji a jejich správa
  • Zabezpečení provádění pravidelných kalibrací přístrojů
  • Spolupráce v týmu a komunikace s testovacími inženýry
  • Reporting

 Požadavky:

  • SŠ vzdělání oblast elektro
  • Zkušenosti s návrhem desek plošných spojů
  • Velmi dobrou znalost a zájem o oblast elektroniky
  • Praktické zkušenosti s měřicími přístroji vítány
  • Vyhláška 50 § 6
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
  • Zvídavost, ochota učit se,
  • Pečlivost a spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Možné příspěvky na hypotéku/ubytování, v případě relokace i podpora na bydlení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu

termín nástupu: dohodou

  • Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.